Płatność i wysyłka


  § 6. Realizacja zamówienia


  1. Zamówienia realizowane są w dni robocze. Termin wysyłki zamówienia wynosi do 5 dni roboczych.

  2. Zamówienia z opcją płatności z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 7 dni zostają anulowane.

  3. Towar opuszcza magazyn sklepu w terminie podanym jako "Termin wysyłki" od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia przelewu na konto i jest dostarczany w sposób wybrany przez Klienta.

  4. Koszty dostawy obciążają Klienta. O wysokości kosztów dostawy Klient jest informowany najpóźniej w chwili wyrażenia przez Państwa woli związania się umową na odległość.

  5. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia, bądź zwrotem kosztów - punkt 6 § 5.

  6. Zamówiony towar powinien zostać dostarczony pod adres punktu odbioru wskazany przez Klienta - obowiązuje termin realizacji podany dla produktu o najdłuższym czasie realizacji w złożonym zamówieniu plus czas dostawy - w zależności od wybranej formy dostawy. Klient zawsze informowany jest o terminie spełnienia świadczenia.


  7. Na czas oczekiwania na przesyłkę od momentu zamówienia składa się sposób i termin płatności, termin wysyłki (dni robocze) i czas dostarczenia przesyłki przez firmę, która obsługuje wysyłkę zamówienia. Bardzo duże znaczenie mają dobrze wypełnione dane adresowe.


§ 7. Płatności


 1. Klient ma do wyboru opisane poniżej sposoby płatności:

  - płatność kartą płatniczą/kartą kredytową/PayU/przelewy bankowe.

 2. Płatność kartą kredytową/PayPal/przelewy bankowe jest obsługiwana przez system PayU Spółka Akcyjna, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań.

 3. Po prawidłowym opłaceniu zamówienia status zamówienia automatycznie zostaje zmieniony na „opłacone”.

Dostawa GRATIS

Dla zamówień powyżej 700zł - dotyczy płatności z góry.
Otrzymuj powiadomienia o ofertach specjalnych